SEPETTE %20 İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN!

Üyelik Hakkında


Mağazamıza üye olmak için Üye İşlemleri sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım sorunları yaşamamak adına çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin süratli ve doğru şekilde tarafınıza ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.


Üye olmanız herhangi bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satış sözleşmesini mutlaka okuyunuz.


Üye Güvenliği


Üyenin güvenliği için internet mağazamızda tüm tedbirler alınmıştır. Bu önlemlerin yanı sıra sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. İnternet sitemize giriş için kullandığınız kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıs ve kurumlar ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.

Farklı Adres

Her üye İçin Sipariş Sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır.

Adres bölümünü arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde kullanabilmeniz için planlanmıştır.

Ürün Yorumları

İnternet sitemize üye olan herkes ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. 


Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler: Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösterin. Yorumlar incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir.

Eskişehir Web Tasarım